Juliusz Peszko
Co robię?
Zajmuję się grafiką użytkową. Specjalizuję się w brandingu, tworzeniu logo i pełnych identyfikacji wizualnych dla nowych firm lub takich którym potrzeba odświeżenia wizerunku. 
Jak pracuję?
Zależy mi na tym, aby każdy stworzony przeze mnie projekt spełnił oczekiwania, zainteresował i trafił idealnie w potrzeby odbiorców. Wychodzę z założenia, że dobry branding to skuteczny branding. Dlatego dużą wagę przykładam do przygotowania przemyślanej strategii angażując w ten proces klienta.
Zaczynam od rozmowy, w trakcie której razem sprawdzamy jaka jest grupa docelowa, analizujemy konkurencję oraz ustalamy jaki wizerunek ma firma kreować wsród swoich przyszłych konsumentów.
Oczywiście dobry branding musi być też ładny. Tym zajmuję się już osobiście przygotowując estetyczne i wpasowujące się w trendy propozycje.
Jakie mam doświadczenie?
Doświadczenie zdobywałem współpracując z wieloma klientami w ramach własnej działalności, którą prowadzę od 2016 roku. We wrześniu 2019 roku dołączyłem do agencji brandingowej Admind, gdzie na stanowisku Communication Specialist and Brand Designer zajmuję się doradztwem przy prowadzeniu projektów globalnych marek. 
W grudniu 2017 roku ukończyłem z wyróżnieniem 2 edycję kursu Sztuka Projektowania,  jedyny kurs projektowania graficznego pod patronatem Karola Śliwki. Kurs obejmował szereg zajęć teoretyczno-praktycznych z zakresu projektowania graficznego (Patryk Hardziej, Oskar Podolski), typografii (Mateusz Machalski, Adam Twardoch), brandingu (Bartek Kotowicz) i projektowania pod nowe media (Tom Biskup).
Co więcej?
Dodatkowo pod szyldem Instytutu brandingowego IBRA, założonego przez Bartka Kotowicza, organizuję spotkania łączące świat projektowania i biznesu. Ich celem jest integracja i wzajemna edukacja tych środowisk.
Od czerwca 2017 roku współtworzę też Fundację Promocji Sztuki TOR, która jest odpowiedzialna za organizację wydarzeń z muzyką elektroniczną. W ramach naszej działalności organizujemy imprezy w postindustrialnych budynkach Krakowa takich jak stare dworce, hale czy magazyny.
Jestem też instruktorem narciarstwa i windsurfingu z ponad 10-cio letnim doświadczeniem.