Rok: 2019
Klient: Kancelaria Radcy Prawnego Leonowicz
Typ projektu: logo, materiały reklamowe, elementy wystroju wnętrza biura

Projekt szerokiej identyfikacji wizualnej przeprowadzony w ramach rebrandingu dla Kancelarii Radcy Prawnego Barbary Leonowicz. Współpraca obejmowała przygotowanie logo wraz z księgą znaku, akcydensów oraz projektu strony internetowej. Zaprojektowane zostały również elementy wyposażenia biura kancelarii oraz elementy identyfikujące na budynku. 
Założeniem projektowym było stworzenie znaku, który będzie wyróżniał się swoją stylistyką od konkurencji. Wynikiem tego było odejście od powszechnie używanych symboli prawniczych. Znak sygnetu jest jednak ukryty w sygnecie. Wspólnie z wizerunkiem całego lwa, pozwala to dopełnić identyfikację poprzez występowanie na materiałach promocyjnych lub w elementach wystroju pomieszczeń kancelarii.
Sygnet przedstawia w minimalistycznej wersji wizerunek głowy lwa. Nawiązuje tym do pierwszych liter nazwiska Leonowicz budując skojarzenie marki oraz poprzez symbolikę lwa zwraca uwagę na wartości takie jak moc i odwaga, wiedza i doświadczenie czy ambicja i profesjonalizm.
Wizytówki kaszerowane z papieru barwionego w masie BURANO Stone Grey 2x250g
Strona www kancelarii: www.leonowicz.pl
deweloper: Wojciech Bąk

You may also like

Back to Top