Rok: 2017
Klient: Akademicki Związek Sportowy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
Typ projektu: logo, materiały reklamowe, grafiki na social media

Nowa identyfikacja wizualna dla Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Celem projektu było odświeżenie wizerunku oraz ujednolicenie sposobu komunikacji z odbiorcami. Założeniem jakie ustaliłem podczas rozmowy przy okazji briefu, było przygotowanie nowej wersji znaku, który lepiej oddawać będzie obecną pozycję AZS UEK w środowisku sportu akademickiego. Najważniejszym zadaniem było ukazanie wizerunku nowoczesnego, profesjonalnie działającego i rozwijającego się klubu sportowego, jednocześnie zwracając uwagę na wartości takie jak przywiązanie do tradycji oraz szacunek dla instytucji uczelni.
Do przygotowania systemu identyfikacji wizualnej wykorzystałem motyw tarczy, jako potencjalnego nośnika wielu informacji. Powtarza się on w projekcie papieru firmowego, wizytówek ale również zbioru ikon prezentujących sekcje klubu sportowego oraz dodatkowych materiałów takich jak dyplomy czy plakaty. Kolorystykę identyfikacji oparłem głównie na dwóch odcieniach zielonego (ciemnozielony - kolor UEK, jasnozielony - kolor AZS). Dodatkowo na potrzeby przejrzystej i czytelnej komunikacji na terenie uczelni oraz w social mediach, wybrałem trzy barwy wspomagające: kolor niebieski do komunikatów informacyjnych, kolor żółty do komunikatów z wynikami i kolor czerwony do komunikatów związanych ze zbliżającymi się wydarzeniami.   
Rok: 2018
Klient: AZS UEK Kraków
Typ projektu: brand hero, naming, ilustracje, kampania SM, materiały promocyjne

Na potrzeby kampanii promocyjnej projektu "Aktywny Student" do Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, wykreowałem postać AS'a. Jako brand hero był używany w komunikatach social media oraz na materiałach drukowanych do promowania szczegółów projektu. Pozwoliło to w przyjazny i zrozumiały sposób dotrzeć do dużej grupy odbiorców. 
Projekt uzyskał 1 miejsce w głosowaniu wśród wszystkich zgłoszonych do 3 edycji BO Małopolski.

Zobacz inne projekty

Back to Top